e-learning.org.pl - wykreuj swoją markę, zyskaj klientów, zarabiaj na swoich usługach!

AGCO Sp. z o.o.


Poznańska 5, 62-021 Paczkowo

Tel: 61 662 90 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ciągnik - opis firmy

Data dodania wpisu: 2021-10-30

Firma Valtra specjalizuje się w produkcji wytrzymałych ciągników rolniczych. Producent ten oferuje kompaktowe, solidnie wykonane maszyny z wydajnym i wytrzymałym silnikiem. Dzięki wyważonemu podwoziu i ergonomicznym kształtom urządzenie jest wyjątkowo precyzyjne. Ciągnik jest dostosowane do pracy z ładowaczem czołowym.

Klienci mogą kupić modele z serii A, T, N. Dodatkowo wybrana maszyna może zostać wzbogacona o różnego typu akcesoria, np. światła robocze, zawieszenie osi przedniej, układ sprężonego powietrza, klimatyzację i nagrzewnicę, amortyzację kabiny i wiele innych. Pracownicy firmy chętnie pomogą w doborze najkorzystniejszej opcji. Osoby zainteresowane mogą zamówić jazdę próbną.

Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo oferuje również pakiet serwisowy zawierający wszystkie wymagane przeglądy oraz rozmaite prace konserwacyjne. Każdy, kto chce mieć pewność, że otrzyma maszynę najwyższej jakości, powinien wybrać tego renomowanego producenta. Firma jest terminowa i gwarantuje atrakcyjne ceny.

Ciągnik


Podobne firmy w pobliżu:

AUTOMAR


Poznań, Skalna 1

Przejdź

J'ADEMI


Leszno, Narutowicza 7

Przejdź